Správa počítačových (datových) sítí

Vybudujeme novou nebo převezmeme do správy Vaši stávající počítačovou síť. Zajistíme její pravidelnou kontrolu a postaráme se o bezproblémový chod Vaší datové sítě

Jaké služby nabízíme?

Správa počítačových sítí

Převezmeme do správy Vaši firemní datovou síť. Zjistíme její slabá místa a navrhneme vylepšení. Postaráme se o pravidelnou údržbu, monitorování či obměnu aktivních síťových prvků, serverů, tiskáren, koncových stanic a dalšich zařízení.

Návrhy a realizace nových sítí

Pokud plánujete vybudování (stavbu) nové nebo rozšíření stávající počítačové sítě, zpracujeme pro Vás návrh její infrastruktury a postaráme se i o jeho realizaci.

Komu je služba určena?

Správa počítačových / datových sítí je určena především malým a středním firmám, kterým se nevyplatí zaměstnávat pro správu datové sítě vlastního správce sítě. Podle charakteru a velikosti sítě Vám naše firma poskytne specialistu – správce sítě, který bude pravidelně Vaši firmu navštěvovat a bude efektivně vykonávat všechny činnosti potřebné pro zajištění bezproblémového chodu Vaší datové sítě.

Proč spolupracovat s naší firmou?

IT Prime s.r.o. se specializuje na správu a administraci datových sítí již od roku 2008 a své služby poskytuje desítkám spokojených zákazníků z různých oblastí trhu, výroby, obchodu nebo i školství a neziskových organizací. Díky zkušenostem z těchto oblasti se dokážeme flexibilně přizpůsobit i nestandardním požadavkům našich zákazníků. Přehled vybraných zákazníku naleznete v sekci reference. Budeme rádi, pokud řady našich zákazníku rozšíříte i Vy.

Stále si nejste jisti?

Využijte bezplatnou konzultaci o stavu Vaší datové sítě s návrhem optimálního řešení.

Zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Naši partneři