Office 365 pro firmy

Office 365 je cloudová služba společnosti Microsoft, která Vám umožní využívat produkty Microsoft OfficeExchange Server nebo Lync Server bez nutnosti provozovat vlastní servery, na kterých by tyto produkty běžely nebo vlastnit samotné licence produktu. Pomocí Office 365 lze vyřešit Vaše požadavky na pokročilou emailovou komunikaci, firemní hlasovou komunikaci, zasílání rychlých zpráv nebo sdílené datového uložiště. Velkou výhodou Office 365 je možnost využívat technologie, jejichž pořízení do vlastnictví se počítá ve stovkách tisíců korun, i ve firmách, kde by tak velké investice do těchto technologii byly nerentabilní. Platby za využívání těchto produktu probíhají měsíčně nebo ročně, což je velkou výhodou pro firmy, kde kolísají počty zaměstnanců. V případě personálních změn lze počty provozovaných licencí měnit každý měsíc dle aktuálních potřeb firmy. Ceny základních licencí začínají na 4,10 € uživatel/za měsíc.

Office 365 nabízí množství služeb, které lze různě kombinovat. Máte-li nějaké otázky nebo o tomto produktu uvažujete, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem ideálního řešení a jeho následnou implementací do Vašeho prostředí.

Zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Naši partneři