Dodávky hardware (HW) a software (SW)

Součástí komplexních řešení, která našim zákazníkům nabízíme, jsou i dodávky hardware a software. Jsme partnery nejvýznamnějších společností z IT odvětví, jako jsou například HPDELLCISCO nebo Microsoft. V rámci tohoto partnerství jsme schopni dodávat i produkty, které nejsou dostupné pomocí běžných distribučních kanálů. Jedná se zejména o servery, disková pole nebo software v multilicenčních programech nebo velké dodávky pracovních stanic či notebooků. Pro výběr vhodného zařízení je často nutno mít podrobné znalosti použitých technologii. Pokud chcete předejít problémům způsobených nevhodným výběrem, rádi Vám s výběrem pomůžeme a jsme schopni pak zajistit i dodání a konfiguraci zařízení dle Vašich požadavků.

Servis výpočetní techniky

Neorientujeme se pouze na prodej, ale ve spolupráci s našimi partnery zajišťujeme záruční i pozáruční servis veškeré výpočetní techniky.

Zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Naši partneři