It prime - O nas

Společnost IT Prime s.r.o. byla založen v roce 2008 s cílem vytvořit stabilní a prosperující firmu a zúročit předchozí zkušenosti jednatelů v oblasti správy informačních technologii ve firemní sféře. Jako primární služby, které IT Prime chtěla svým zákazníkům nabízet, byly služby Outsourcingu IT a Správy datových sítí. Postupem času se portfolio poskytovaných služeb rozrostlo o další služby jako jsou Helpdesk IT, DigitalizaceIT bezpečnostSoftwarové audity a poradenskou činnost v oblasti informačních technologii. Kompletní seznam poskytovaných služeb naleznete v sekci Další služby. Všechny tyto služby v současné době poskytujeme desítkám spokojených zákazníků, jejichž vybraný přehled najdete v sekci Reference.

Proč s námi

Uvědomujeme si, jak důležitý je pro každou společnost spolehlivý a bezpečný chod informačních technologií, na kterých jsou v současné době firmy závislé. Svěřit Vaše data do rukou někoho jiného vyžaduje důvěru a proto Vám snad pomohou při rozhodovaní o spolupráci s námi tyto naše přednosti:

Spokojení zákazníci

Od vzniku společnosti IT Prime s.r.o. s námi žádný z našich zákazníku neukončil spolupráci z důvodu nespokojenosti s našimi službami. V současné době poskytujeme naše služby několika desítkám spokojených zákazníků ze všech možných odvětví. Seznam několika z nich najdete v sekci Reference.

Nabízíme našim zákazníkům vysoce odborné služby

Odbornost je v odvětví informačních technologií nepostradatelná. Odvětví IT je jedním z nejrychleji se měnících odvětví a proto vysokou odbornost našich zaměstnanců průběžně zajištujeme odbornými školeními a certifikacemi. Disponujeme týmem vyškolených certifikovaných specialistů, kteří Vám mohou být nápomocni při řešení vašich požadavků.

Preferujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi

Uvědomuje si, že každá firma má své jedinečné potřeby a požadavky, a proto nelze uplatňovat škatulkování a balíčkování služeb. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a připravujeme pro něj vždy jen to řešení, které je pro jeho potřeby to nejlepší.

Více než 15 let zkušeností

Týmy našich odborníků řídí specialisté, kteří se v IT odvětví pohybují více než 15 let a za tu dobu realizovali mnoho úspěšných projektů. Naše zkušenosti z předešlých projektů mohou být zúročeny i ve Vaši firmě.

Dlouhodobé partnerství je prospěšné pro obě strany

Věříme, že dlouhodobá spolupráce je prospěšná pro obě strany a podle toho se k našim zákazníkům také stavíme. Vážíme si důvěry našich partnerů a chceme s nimi spolupracovat tak, abychom jejich důvěru nikdy nezklamali.